Poziv za pribavlјanje prijedloga i mišlјenja o pitanjima koja treba unijeti u Program rada Skupštine opštine za 2021. godinu

Skupština opštine Šamac, u skladu sa članom 125. Poslovnika o radu Skupštine opštine (''Službeni glasnik opštine Šamac'', broj 12/17) donosi Program rada Skupštine za narednu kalendarsku godinu, najkasnije do kraja tekuće godine.
Programom rada utvrđuju se poslovi i zadaci Skupštine opštine koji su u njenoj nadležnosti u skladu sa Ustavom, zakonom, Statutom i utvrđenom politikom razvoja opštine. U pripremi Programa rada pribavlјaju se prijedlozi i mišlјenja od odbornika, radnih tijela Skupštine, načelnika Opštine, odjelјenja i službi Opštinske uprave, političkih stranaka koje su zastuplјene u Skupštini, mjesnih zajednica i udruženja građana o pitanjima koja treba unijeti u Program rada.

S tim u vezi, a u cilјu blagovremene pripreme Programa rada Skupštine opštine Šamac za 2021. godinu, ovim putem pozivamo Vas da najkasnije do 30. novembra 2020. godine dostavite svoje prijedloge i mišlјenja o pitanjima koja bi trebalo unijeti u Program rada Skupštine opštine za 2021. godinu.
Prijedloge možete dostaviti putem pošte ili prijemne kancelarije Opštinske uprave na adresu:
SKUPŠTINA OPŠTINE ŠAMAC
Sekretar Skupštine opštine
Ul. Kralјa Aleksandra I Karađorđevića br. 4 Šamac.
Svoje prijedloge možete dostaviti i putem elektronske pošte na adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli..

PREDSJEDNIK SKUPŠTINE OPŠTINE
Nikolina Škrbić, dipl. ekon.