Солидарност на дјелу

У оквиру превенције и заштите од вируса корона хумани људи из Шамца и околине ,као и до сада, показују своју солидарност на дјелу.
Своју хуманост показали су и притекли у помоћ Апотека “Петковић“ која је донирала заштитна одијела, рукавице и капе као и Микрокредитна организација „Еки“ која је донирала медицинска средства у вриједности 1200 КМ.
Наше комшије и пријатељи из Градачца који су своју хуманост доказали и прије, предузеће „Belamionix“, донирали су рукавице.

Начелник Општине Шамац Ђорђе Милићевић овом приликом се захвалио на донацијама свим хуманим људима те изразио наду да ће овим примјером хуманости подстаћи и друге да се укључе и да заједнички што безболније превазиђемо тренутну ситуацију изазвану корона вирусом. Он је подсјетио да се донацијом помаже свим грађанима општине Шамац, а посебно онима којима је то неопходно.
„Ово је примјер како друштвено одговорне установе желе да буду примјер како сви могу да допринесу својој и комшијској локалној заједници, нарочито у тешким временима“, каже Милићевић.

Светлана Павловић, дипл.журналиста