Служба за локални економски развој

Начелник Службе за локални економски развој Слађана Мишић рођена 31.03.1982. године у Шамцу.

Основну и средњу економску школу завршила у Шамцу. Дипломирала на Економском факултету у Брчком, Универзитет Источнно Сарајево.

Од септембра 2007. до октобра 2009. године радила у Новој Форми д.о.о.  као комерцијалиста за ванбалканске земЉе.

Од марта 2010. године запослена у фирни ММБ Инкескоп д.о.о. на мјесту главног рачуновође. Посједује лиценцу сертификованог рачуновође.

+387 (0)54 611 650
+387 (0)54 620 300

НАДЛЕЖНОСТИ:

Служба за локални економски развој врши стручне и управне послове из надлежности Општине који се односе на: израду и спровођење стратешких докумената привредног развоја општине, припрему и спровођење одлука, програма, планова и других аката који се односе на развој општине, припрему и учествовање у припреми инвестиционих елабората из своје надлежности, припрему и реализацију инвестиционих и донаторских пројеката из области привредног развоја, туризма, заштите животне средине, пољопривреде и руралног развоја, сарадње и координације рада са другим организационим јединицама Општинске управе по питањима инвестиција, донација и развоја, сарадње са домаћим и међународним инвеститорима и донаторима из дјелокруга својих послова, као и друге послове који јој се посебним актом стави у дјелокруг рада.