Служба за друштвене дјелатности и послове цивилне заштите

Начелник Службе за друштвене дјелатнсти и послове цивилне заштите  Слободан Стојић рођен је 03. септембра 1977. године у Шамцу.

Основну и средњу школу завршио Шамцу, након чега је дипломирао на Правном факултету у Бања Луци,

Универзитет Бања Лука и стекао звање дипломирани правник.

По завршетку факултета обављао послове адвокатског приправника у приватној адвокатској канцеларији.

Правосудни испит је положио пред Министарством правде Републике Српске.

Афирмисао се обављајући адвокатску дјелатност у самосталној адвокатској канцеларијиу Шамцу.

Ожењен,отац једног дијетета и са породицом живи у Шамцу.

+387 (0) 54 620 700
+387 (0) 54 620 300

НАДЛЕЖНОСТИ:

Служба за друштвене дјелатности и послове цивилне заштите врши стручне и управне послове из надлежности Општине који се односе на: предшколско и школско васпитање и образовање, здравствену и социјалну заштиту, науку, културу, спорт и физичку културу, омладинско организовање, наталитет и демографску политику, породицу и заштиту права дјеце, хуманитарне дјелатности, невладине организације, вјерска питања и друге послове који јој се посебним актом стави у дјелокруг рада, као и послове цивилне заштите, припреме и спровођења мјера заштите и спасавања људи и материјалних добара од опасности изазваних елементарном непогодом и другом несрећом, у складу са законом.